Tu jesteś:

Redan zamierza dokapitalizować spółki zależne Top Secret i Adesso

Do końca tego roku spółki Top Secret i Adesso należące do Redan zostaną dokapitalizowane poprzez wniesienie aportem praw do znaków towarowych odzieżowych marek należących do Grupy. Ich wartość została wyceniona na ok. 90 mln zł.

Redan wniósł do spółki Carrisonio, która jest w 100 proc. kontrolowana przez podmioty z Grupy Kapitałowej Redan, prawa ochronne na znaki towarowe o łącznej wartości blisko 90 mln zł. Wartość ta została ustalona w oparciu o wyceny biegłych. Marka Top Secret została wyceniona na 31,4 mln zł, Drywash na 1,2 mln zł, Troll na 2,8 mln zł, zaś TextilMarket na 54,5 mln zł.

Jak poinformował zarząd Redanu, do końca bieżącego roku powyższe marki zostaną w ramach procesów podwyższenia kapitału wniesione do spółek zależnych: Top Secret Sp. z o.o. (marki: Top Secret, Drywash oraz Troll) i Adesso SA (znak TextilMarekt).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×