Tu jesteś:

Real Connect: spotkanie branży nieruchomości i inwestycji już 23 i 24 maja (film)

Real Connect to Międzynarodowe Targi Rynku Nieruchomości i Inwestycji - platforma wymiany wiedzy na temat strategii, trendów, a także wyzwań stojących przed rynkiem nieruchomości w najbliższych latach.

Tegoroczna, 2. edycja odbywa się pod hasłem innowacji w branży nieruchomości, jak nowoczesna logistyka i magazynowanie, elastyczne biura, sztuczna inteligencja czy technologie w miastach przyszłości.

Real Connect to jedyne targi nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Stwarzają okazję do zaprezentowania inwestorom z kraju i zagranicy nieruchomości i gruntów inwestycyjnych a także oferty inwestycyjnej miast i gmin.

Loading the player...

Podczas towarzyszącej targom konferencji poruszane będą miedzy innymi tematy związane z atrakcyjnością polskich nieruchomości i projektów inwestycyjnych, inwestycjami alternatywnymi, projektami „mixed used”, dostępnością gruntów, a także rynkiem, biurowych, magazynowych czy hotelowym. W trakcie Real Connect odbędą się warsztaty z inwestorami z kraju i zagranicy.

Organizatorem Targów i Konferencji Real Connect jest firma 4Value Sp. z o.o., wydawca serwisu thecity.com.pl, organizator konferencji „The City Business Forum” oraz wydawca magazynów poświęconych nieruchomościom komercyjnym. Targi odbędą się w dniach 23 i 24 maja 2018., w godzinach 9:00 - 18.00 w Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Uroczyste otwarcie Targów 23 maja 2018 o godz. 11.00. Szczegóły na stronie www.realconnect.pl.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×