Tu jesteś:

RICS prezentuje najnowsze wytyczne dotyczące Due Diligence

W odpowiedzi na rosnącą popularność wykorzystywania Audytu Technicznego „Due Diligence” przy wycenie nieruchomości komercyjnych, RICS przygotował nową publikację z opisem wytycznych oraz przykładami najlepszych praktyk przy tworzeniu tego typu dokumentów.

Najnowsza publikacja przygotowana przez RICS dotyczy zarówno udzielania, jak i korzystania z profesjonalnych porad z zakresu Audytu Technicznego „Due Diligence” w związku z transakcjami, jak i zmianami na rynku nieruchomości.

– Wytyczne RICS w zakresie Audytu Technicznego „Due Diligence” umożliwiają instytucjom i osobom zlecającym jego przeprowadzenie, na precyzyjne określenie oczekiwań i zakresu, w jakim ma zostać przeprowadzony – podkreśla Piotr Rusinek, MRICS. – Przygotowany dokument jest również istotny przy wyborze firmy przeprowadzającej Audyt Techniczny. Daje informacje oraz narzędzia, które pozwolą wybrać te instytucje, które pozwolą na wybór profesjonalisty świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

Polska wersja publikacji pt. „Najlepsze praktyki i wytyczne RICS w zakresie Audytu Technicznego „Due Diligence” nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych w Europie kontynentalnej” została zaprezentowana i omówiona 15 kwietnia 2014 roku w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×