Tu jesteś:

RICS Polska i Kingston University uruchamiają studia podyplomowe w Warszawie

Kingston University, Londyn

Już we wrześniu tego roku absolwenci szkół wyższych i profesjonaliści sektora nieruchomości będą mogli rozpocząć studia podyplomowe na kierunku Nieruchomości.

RICS Polska oraz Kingston University w ostatnich dniach, podczas seminariów doszkalających, poinformowały o wspólnej inicjatywie uruchomieniu studiów podyplomowych na kierunku Nieruchomości. Zajęcia, odbywające się w Warszawie, prowadzone będą przez nauczycieli akademickich z Kingston University przy wparciu lokalnych partnerów.

Program naukowy podzielony został na serie krótkich bloków tematycznych. Zajęcia odbywać będą się przede wszystkim w Warszawie, jednak organizatorzy zaplanowali również dwa tygodniowe wyjazdy – pierwszy wprowadzający w studia, do Londynu oraz drugi naukowy do jednego z kluczowych europejskich miast. Zakres tematyczny studiów obejmie m.in. zarządzanie portfelem inwestycyjnym, wycenę i analizę inwestycji czy zasady badawcze. Został także dostosowany do potrzeb osób pracujących w sektorze nieruchomości – zarówno w Polsce, jak i w całej Europie Centralnej.

Dwuletnie studia odbywać się będą w niepełnym wymiarze godzin (godziny popołudniowe).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×