Tu jesteś:

Prologis stawia na edukację, uczy przyszłych logistyków

Bartosz Mierzwiak, senior vice president, market officer Prologis w Polsce podczas wykładu dla studentów

Prologis się wczoraj z 250 studentami poznańskiej Wyższej Szkoły Logistyki i uczniami zaprzyjaźnionych z uczelnią szkół, na wykładzie poświęconym branży nieruchomości magazynowych oraz rozwojowi działalności firmy deweloperskiej.

Bartosz Mierzwiak, senior vice president, market officer Prologis w Polsce, przybliżył słuchaczom specyfikę funkcjonowania firmy deweloperskiej, rynkowe trendy i najnowsze projekty.

– Szczegółowe informacje dotyczące codziennej pracy dewelopera oraz praktyczne spojrzenie na obecne i przyszłe trendy w branży wzbudziły zainteresowanie wśród studentów naszej uczelni” – powiedziała Alicja Gruszczyńska, rzecznik prasowy WSL.

Prologis współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki już od ośmiu lat. W ramach organizowanego konkursu „Prologis Najlepszym” każdego roku nagradzani są autorzy najlepszych prac dyplomowych oraz najwybitniejsi absolwenci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×