Tu jesteś:

Prologis buduje trzeci obiekt BTS we Wrocławiu

Firma Prologis podpisała umowę na wybudowanie nowego obiektu magazynowego BTS na terenie Park Wrocław V. Budynek o powierzchni 18,3 tys. mkw. powstaje dla firmy Tradis, będącej częścią Grupy Eurocash.

To już trzeci obiekt BTS, który powstanie od momentu uruchomienia parku, czyli w przeciągu 24 miesięcy. W ub.roku firma Prologis do użytku budynek o powierzchni 19,1 tys. mkw. dla UPM Raflatac - wiodącego dostawcy samoprzylepnych materiałów etykietowych. Niedawno podpisana została również umowa na wybudowanie magazynu logistycznego BTS o powierzchni 17,8 tys. mkw. dla wiodącego hurtowego i detalicznego dostawcy AGD i sprzętu elektronicznego.

W Prologis Park Wrocław V, zajmującym 70-hektarowy teren, istnieje możliwość wybudowania aż do 290 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Park znajduje się bezpośrednio przy obwodnicy Wrocławia, między autostradą A4 z Berlina na Ukrainę a trasą E261.Firma Prologis jest największym dostawcą nieruchomości dystrybucyjnych na Dolnym Śląsku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×