Tu jesteś:

"Projekt Choinka” - Cushman & Wakefield działa charytatywnie

 „Projekt Choinka”

Firma doradcza Cushman & Wakefield, zarządca budynku Metropolitan, wraz z jego właścicielem, firmą Aberdeen Asset Management Deutschland AG, rozpoczęły świąteczną akcję charytatywną „Projekt Choinka”.

W ramach „Projektu Choinka” najemcy budynku Metropolitan będą mogli zakupić 8 choinek udekorowanych przez przedstawicieli firm związanych m.in. z projektowaniem i florystyką. Drzewka do 11 grudnia można obejrzeć na parterze budynku od strony patio przy Pl. Piłsudskiego w Warszawie. Następnego dnia przekazane one zostaną osobom bądź firmom, które wygrają aukcję.

Celem akcji jest zebranie funduszy na remont biblioteki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 8 dla Dzieci Słabowidzących w Warszawie. Przedsięwzięcie przeprowadzane jest w ramach projektu „Schools Around the World” (SATW), programu charytatywnego utworzonego w 2005 r. przez firmę Cushman & Wakefield. Jej celem jest stworzenie nowych możliwości rozwoju dla młodzieży, której szanse zostały ograniczone z powodów rodzinnych, socjalnych lub finansowych.

Film z akcji dekorowania drzewek dostępny jest na: http://youtu.be/vR2G4JhjHB8

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×