Tu jesteś:

Poznań: Politechnika sprzedaje pensjonat za 8,7 mln zł

Politechnika Poznańska wystawia w przetargu wiekowy Dom Gościnny Asystent w Poznaniu. Cena wywoławcza nieruchomości to 8,7 mln zł.

Zbudowany w latach 60 Dom Gościnny Asystent znajduje się przy ul. Palacza 18 w Poznaniu. Działka o powierzchni prawie 8,5 tys, mkw. zabudowana jest obiektami hotelowo – biurowymi i garażami, których łączna powierzchnia użytkowa to ok. 6 tys. mkw. Garaże są przedmiotem umów najmu zawartych na czas nieokreślony. Umowy można wypowiedzieć, ale z zachowaniem miesięcznego okresu uprzedzenia najemców. Teren nie jest objęty planem miejscowym, jednak w studium miasta znajduje się na obszarze oznaczonym jako hotele.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata 435 tys. zł wadium na konto Politechniki Poznańskiej. Oferty przetargowe, w zamkniętych kopertach, należy składać do 7 maja do dodz. 10 w ekretariacie Kanclerza Politechniki Poznańskiej, przy pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5 w Poznaniu. Rozstrzygnięcie przetargu odbędzie się kwadrans później na jawnym posiedzeniu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×