Tu jesteś:

Polska strategicznym rynkiem dla CA Immo

Andrzej Mikołajczyk, Head of CA Immo Poland

Polska jest niezmiennie postrzegana przez CA Immo jako jeden z wiodących rynków w strategii rozwoju grupy. Dlatego obok sprawnego zarządzania obecnym portfolio, będziemy koncentrować naszą uwagę biznesową na poszukiwaniu nowych obiektów.

Chcemy jak najlepiej wykorzystać potencjał rozwijającego się rynku nieruchomości w Polsce – bezpiecznego i dojrzałego, a jednocześnie wciąż oferującego konkurencyjne stopy kapitalizacji w porównaniu do Europy Zachodniej.

Ważnym elementem planu CA Immo dla Europy Środkowo – Wschodniej był zakup Warsaw Spire B i C, w doskonałej lokalizacji, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biurowej, nie tylko w mieście czy Polsce, ale w tej części Starego Kontynentu. Jesteśmy bardzo konserwatywni w kryteriach wyboru inwestycji, w których chcemy ulokować nasz kapitał. Biurowce Warsaw Spire to atrakcyjne i perspektywiczne obiekty, dające duże szanse na zwiększenie wartości portfela, do tego wybudowane  w bardzo dobrym standardzie, przez solidnego i wiarygodnego dewelopera.

Konkurencja jest coraz większa. Do tego rosną koszty realizacji inwestycji. Wysoki poziom najmu i czynsze na satysfakcjonującym poziomie utrzymają Ci, którzy będą sprawnie podążać za zmieniającymi się trendami na rynku, czy wręcz wyprzedzać je o kilka kroków. Co warto zaznaczyć, właściciele i zarządcy obiektów biurowych muszą spełniać obecnie dodatkowe wymagania, wykreowane przez specyfikę rynku pracy. Chodzi o stworzenie atrakcyjnych oraz innowacyjnych miejsc dla wykwalifikowanej kadry naszych klientów, z dogodnym dojazdem oraz infrastrukturą.

Duży popyt ze strony sektora usług biznesowych, zaangażowanie deweloperów i inwestorów, oczywiście przy zachowaniu stabilizacji na światowych rynkach, pozwalają śmiało twierdzić, że w kolejnych latach, branża nieruchomości w Polsce utrzyma dynamiczne tempo rozwoju. Poza Warszawą, przychodzi czas na równie atrakcyjne dla inwestorów rynki regionalne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×