Tu jesteś:

Polska firma z Krakowa z amerykańską nagrodą

Zdjęcie z wręczenia nagrody z Konsulem RP w Chicago Piotrem Semieniukiem, Michałem Rzeźnikiem-Kierownikiem Biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Chicago oraz Dyrektorem Wykonawczym PACC Chicago Bogdanem Puksztą.

Terra Casa S.A. – firma deweloperska z siedzibą w Krakowie – otrzymała Polish American Chamber of Commerce Corporate Valor Award 2019 na jubileuszowej gali zorganizowanej w Hotelu Ambassador w Chicago z okazji 25-lecia istnienia Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC). Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które odniosły sukces dostarczając na rynek produkty i usługi najwyższej jakości i tym samym stały się doskonałą wizytówką biznesu na rynku amerykańskim i polskim.

PACC Corporate Valor Award to niezwykle prestiżowa nagroda, przyznawana najlepszym firmom. Inwestycje Terra Casa, takie jak Art Deco Wola w Warszawie, czy obecnie Piastowska Residence w Krakowie, znane z dbałości o estetykę i najwyższą jakość wykonania, a także dopasowanie do zmieniających się potrzeb mieszkańców nowoczesnych miast, są doceniane nie tylko lokalnie, ale także stanowią świetną wizytówkę rozwoju Polski na świecie. Natomiast sama firma, posiadająca członkowstwo PACC, od wielu lat przyczynia się do promocji współpracy biznesowej pomiędzy Polską i Stanami Zjednoczonymi, co zasługuje na dodatkowe specjalne wyróżnienie. – komentuje Bogdan Pukszta, Executive Director, PACC.

Rynek amerykański od lat jest dla nas źródłem inspiracji i know-how. Obecnie realizujemy linię projektów nawiązujących do najlepszych wzorców architektury amerykańskiej, a także swobody i stylu życia. Nasze inwestycje spotykają się z bardzo dobrą opinią na rynku i otrzymały szereg nagród branżowych i konsumenckich w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca jest doceniana także poza granicami naszego kraju tu w Chicago. To ogromny zaszczyt być pierwszym polskim deweloperem nagrodzonym PACC Corporate Valor Award. – podkreśla Artur Tłustochowski, CEO, Terra Casa S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×