Tu jesteś:

Pierwszy dyskont odzieżowy on-line

Magazyn txm24.pl w Mysłowicach

Należąca do Grupy Redan, spółka Adesso, właściciel dyskontowej sieci TextilMarket, uruchomiła pierwszy w Polsce internetowy sklep dyskontowy txm24.pl. Nowy kanał dystrybucji zapewni dotarcie z ofertą dyskontową do nowej grupy klientów - preferujących zakupy on-line i mieszkających w miejscowościach, do których stacjonarna sieć TextilMarket jeszcze nie dotarła.

- Sklep txm24.pl to pierwszy w Polsce sieciowy dyskont odzieżowy z prawdziwego zdarzenia. Dla TextilMarketu - kamień milowy w historii sieci i ogromne wyzwanie dla jej operatora Spółki Adesso. Zmian wymagał system pracy handlowej i magazynowej oraz dostosowanie oferty sieci do reguł obowiązujących w sprzedaży on-line. Jesteśmy jednak pewni, że sprzedaż on-line istotnie poszerzy naszą dotychczasową grupę stałych klientów. Pierwsze wyniki są obiecujące i pokazują, że stworzone mechanizmy oraz kompletność oferty spełniają założone cele. Aktualnie w stałej ofercie mamy ponad 6 tys. artykułów i w krótkim czasie chcemy podwoić tę liczbę  - powiedział Lech Przemieniecki, prezes zarządu Adesso SA.

W Mysłowicach, gdzie znajduje się magazyn centralny sieci TextilMarket wydzielony został dedykowany obszar magazynowy o powierzchni 1,5 tys. mkw., który umożliwia przechowanie blisko 100 tys. sztuk towaru. Sklep txm24.pl w dużej mierze wykorzysta infrastrukturę i doświadczenie Grupy Redan wypracowane przez e-sklep prowadzony dla segmentu modowego. Przy budowie strony txm24.pl bazowano na zaawansowanych rozwiązaniach systemowych Unity + funkcjonalności stosowanej na platformie topsecret.pl. Jednak duże zmiany w layoucie powodują, że pomimo wykorzystania tych samych mechanizmów sklep nabrał unikalnego i charakterystycznego dla TextilMarket stylu.

- W najbliższym czasie skoncentrujemy się na udoskonaleniu sklepu txm24.pl. Nasze plany obejmują m.in. rozszerzenie asortymentu o towar outletowy, uruchomienie działań marketingowych, jak pozycjonowanie, Adwords i promocja poprzez gazetki oraz umożliwienie klientom odbioru zamówień w blisko 300 sklepach TextilMarket.- dodał Lech Przemieniecki.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×