Tu jesteś:

PTB Nickel wygrał konkurs „Buduj Bezpiecznie”

Leroy Merlin w Złotnikach

PTB Nickel zdobył I miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Buduj Bezpiecznie”. Zrealizowana przez spółkę w 2013 roku budowa podpoznańskiego marketu Leroy Merlin została uznana za najbezpieczniejszą w Wielkopolsce.

Market typu Dom i Ogród sieci Leroy Merlin w podpoznańskich Złotnikach, to jedna z ponad 100 inwestycji zrealizowanych przez firmę PTB Nickel w systemie generalnego wykonawstwa. Wybudowany przez spółkę nowoczesny i proekologiczny obiekt o pow. ponad 13 tys. mkw. został uznany przez komisję konkursu „Buduj Bezpiecznie” za najlepszą budowę 2013 roku pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy.

- I miejsce w prestiżowym konkursie PIP to dla nas ogromne wyróżnienie. Od ponad 22 lat bezpieczne warunki pracy na placach budów to jeden z najważniejszych priorytetów naszej działalności i cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone także na zewnątrz. Market w Złotnikach wybudowaliśmy w niespełna 8 miesięcy - mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel.

PTB Nickel, firma rodzinna z Suchego Lasu, działa na rynku budowlanym od 1991 roku.Do najbardziej znaczących realizacji w portfolio PTB Nickel należą: ośrodek biomedyczny Nickel BioCentrum, Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ, Park Wodny OCTOPUS w Suchym Lesie, fabryki dla firm Europoles, Hochland, Kraft Foods, Baxters oraz INLINE, hale produkcyjne dla spółek Metpol i Bowa Polska, pralnie CWS-Boco, park technologiczny NTPP, Eureka Technology Park oraz Inea Park, nowoczesny kompleks szkolny na poznańskim Strzeszynie Greckim, market Leroy Merlin, rozbudowa poznańskiej fabryki koncernu GlaxoSmithKline, modernizacja biurowca Victoria Business Center oraz szereg inwestycji dla branży deweloperskiej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×