Tu jesteś:

PHN sprzedaje hotele w Świebodzinie i podwarszawskim Pruszkowie

Polski Holding Nieruchomości wystawił na sprzedaż dwa obiekty hotelowe – w Świebodzinie i podwarszawskim Pruszkowie, oba zlokalizowane przy dużych węzłach komunikacyjnych. Spółka czeka na oferty kupna do 28 października.

Kameralny hotel w Pruszkowie ma 3,2 tys. mkw. powierzchni użytkowej. 3-kondygnacyjny budynek mieści w środku 66 pokoi - w tym dwa apartamenty, restaurację oraz dwie sale konferencyjne, każda na sto osób. Nieruchomość jest położona u zbiegu ul. Prusa i Poznańskiej, którą można bezpośrednio dojechać do oddalonego o około 3 km węzła autostrady Warszawa - Berlin, w odległości około 150 m od Al. Jerozolimskich. Jej otoczenie stanowią tereny zielone: od strony wschodniej tereny Parku Anielin i Potulickich, tuż obok znajduje się stadion Znicz. Hotel jest posadowiony na działce o powierzchni 4 tys. mkw., dla której nie ma obowiązującego planu miejscowego.
W Świebodzinie PHN wystawił na sprzedaż nieco mniejszy hotel, który mieści 36 pokoi i salę konferencyjną dla 110 osób. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 1,8 tys. mkw. Obiekt zajmuje działkę o powierzchni 6,6 tys. mkw. i jest położony przy trasie Poznań-Świecko, przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 2. Niedaleko znajduje się Puszcza Rzepińska, Puszcza Notecka i Pojezierze Lubuskie oraz parki krajobrazowe. W obu przypadkach PHN czeka na oferty cenowe od potencjalnych kupców. Termin ich składania mija 28 października, a szczegóły PHN S.A. udostępnia na swojej stronie internetowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×