Tu jesteś:

PBO Anioła będzie budować w Warszawie

Protea Development, spółka zależna PBO Anioła, zawarła przedwstępną umowę kupna działki w Warszawie. Deweloper planuje wybudować na niej pawilon handlowy.

Przedwstępna umowa sprzedaży prawa własności dotyczy działki o powierzchni 2,7 tys. mkw., której cena została ustalona na 4,3 mln zł. Powstanie na niej pawilon handlowo – usługowy o powierzchni około 700 mkw. Właściwa umowa sprzedaży ma zostać podpisana najpóźniej do końca kwietnia 2014 r., po uzyskaniu przez spółkę Protea Development prawomocnego pozwolenia na budowę. Sprzedającym jest osoba fizyczna.
Spółka Protea Development należy do Grupy Kapitałowej PBO Anioła. Zajmuje się kompleksową realizacją obiektów budowlanych: poszukiwaniem lokalizacji, pozyskiwaniem partnerów, projektowaniem i pracami budowlanymi. Spółka zrealizowała kilkanaście inwestycji handlowych w całej Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×