Tu jesteś:

PARP dofinansuje inwestycję Ursusa w Lublinie

Zarząd spółki Ursus zawarł z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowę o dofinansowanie realizacji projektu "Infrastruktura zaplecza badawczo-rozwojowego dla zapewnienia innowacyjnej pozycji rynkowej przedsiębiorstwa".

Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania ze środków publicznych na realizację projektu w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, osi Priorytetowej I Nowoczesna Gospodarka, działania I.3 Wspieranie Innowacji.

W wyniku realizacji projektu spółka planuje utworzenie w siedzibie głównej w Lublinie nowoczesnej infrastruktury służącej do prowadzenia prac badawczych i rozwojowych na potrzeby działalności firmy.

Na podstawie zawartej umowy Ursus otrzyma dofinansowanie przeznaczone na realizację projektu w łącznej kwocie nie przekraczającej 8,040 mln zł, natomiast całkowity szacunkowy koszt realizacji projektu wyniesie 23,641 mln zł netto.

Termin zakończenia realizacji projektu wyznaczony został na dzień 30 czerwca 2015r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×