Tu jesteś:

P.A. Nova ma 3 umowy z Kauflandem

P.A. Nova zawarła z Kaufland Polska Markety umowy: przedwstępną sprzedaży nieruchomości, warunkową na roboty budowlane oraz projektową. Wartość umowy na roboty budowlane wynosi 27,35 mln zł netto.

Z komunikatu spółki dowiadujemy się, że przedmiotem umowy o najwyższej wartości jest wybudowanie „pod klucz” samoobsługowego obiektu handlowego oraz urządzeń zewnętrznych. Strony ustaliły wynagrodzenie ryczałtowe dla wykonawcy za wykonanie przedmiotu umowy na kwotę netto 27.35 mln zł.

Strony uzgodniły, że umowa ta wejdzie w życie po łącznym spełnieniu następujących warunków zawieszających: nabycia prawa własności nieruchomości przez inwestora; uzyskania pozwoleń na budowę obiektu handlowego, których adresatem będzie inwestor; przekazania placu budowy wykonawcy; uzyskania przez inwestora tytułów prawnych bezwarunkowego dysponowania na cele budowlane nieruchomościami, których prawa własności Inwestor nie nabywa; przedłożenia Inwestorowi dowodów posiadania ubezpieczeń wymaganych umową.

Źródło: ISBNews

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×