Tu jesteś:

Orange sprzedaje działkę w Warszawie

Spółka Orange szuka chętnego na działkę w stolicy. Nieruchomość położona jest na Mokotowie na terenie Służewca Wschodniego, około 7 km na południe od centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest w trójkącie ograniczonym Al. Wilanowską, Al. Lotników i ul. Modzelewskiego.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 10 z obrębu 1-04-04, o powierzchni 2365 mkw. oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku usługowo-technicznego o powierzchni 615 mkw. przeznaczonego do rozbiórki.

Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dojazd i dostęp do nieruchomości został określony od strony ul. Pieńkowskiego. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest na tereny usług zdrowia i opieki społecznej.

Cena netto działki to 3,8 mln zł.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×