Tu jesteś:

OVO Wrocław z pozwoleniem na użytkowanie

OVO Wrocław

Wielofunkcyjny kompleks OVO Wrocław, zaprojektowany przez pracownię GSArch, przeszedł pozytywnie wszystkie odbiory i uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Budowa zakończyła się zgodnie z planem. Trwają też ostatnie prace przy urządzaniu wnętrz hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. 

Wielofunkcyjny kompleks uzyskał pozytywne opinie straży pożarnej, sanepidu, a następnie inspekcji nadzoru budowlanego. Obecnie OVO Wrocław posiada pozwolenie na użytkowanie i oficjalnie nie jest już placem budowy.

Ostatnie prace trwają jeszcze na pierwszym i drugim piętrze. Znajdują się tam pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Są niemal gotowe do użytku, wyposażone w meble fornirowane, a w większości również w meble miękkie, czyli łóżka i fotele.

Na piętrze trzecim znajdują się powierzchnie biurowe. Oferowane są na sprzedaż lub wynajem, a OVO Wrocław na życzenie zajmie się wykończeniem. Firmy będą miały m.in. 24-godzinny dostęp, wejście przez osobną klatkę schodową, lobby i dostęp do wszystkich usług OVO.

Trwa także komercjalizacja lokali handlowo - usługowych na parterze. Inwestor prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×