Tu jesteś:

Nowy zakład w słupskiej SSE

Na przełomie sierpnia i września ruszy produkcja w fabryce T-G Dnalop Sp.zo.o. w słupskiej SSE w podstrefie "Redzikowo".

T-G Dnalop Sp. z o.o., należąca do Thomson-Gordon Group, jest kanadyjską firmą rodzinną, działającą w branży przetwórstwa i produkcji polimerów. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją pełnej gamy wysokiej wydajności, przyjaznych dla środowiska łożysk dla branży morskiej oraz innych gałęzi przemysłu dostarczając swoje produkty m.in. do elektrowni wodnych.

Polski Oddział w Redzikowie jest drugą na świecie, po kanadyjskiej Thordon Bearings Inc., fabryką TG Group. Thordon Bearings jest reprezentowana w ponad 70-ciu krajach na całym świecie przez specjalnie wyszkolonych dystrybutorów.

W  maju 2013 r. T-G Dnalop zakończyła budowę i wyposażenie fabryki w Podstrefie „Redzikowo” Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, a od początku czerwca br. trwa produkcja testowa. Oprócz zainstalowanej linii produkcyjnej znajdzie się tu również własne laboratorium kontroli jakości i stanowisko do przeprowadzania szerokiego zakresu testów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×