Tu jesteś:

Nowy obiekt szkoleniowy na mapie Warszawy

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

W kompleksie biurowym Adgar Park West w Warszawie zostało otwarte Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota. Na powierzchni 630 mkw. znajdują się sale przeznaczone na szkolenia, konferencje oraz prezentacje produktów.

Nowy obiekt zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich 181 oferuje 9 funkcjonalnie zaaranżowanych sal szkoleniowych o powierzchni od 17 do 190 mkw., w tym unikalny Chill Room, idealny do organizacji niestandardowych spotkań w mniej formalnej atmosferze. Wnętrza zaprojektowane przez pracownię Zbigniewa Kostrzewy w kolorach bieli i soczystej zieleni pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

W ramach nowego centrum szkoleniowego klienci mają także do dyspozycji nowoczesny Event Room. Ma on powierzchnię 176 mkw. i można w nim zorganizować spotkanie nawet dla 150 osób. Na ścianach, oprócz 103-calowego ekranu plazmowego, zamontowanych jest 11 dodatkowych ekranów, na których mogą być wyświetlane dodatkowe prezentacje.

- Rynek MICE w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Liczymy na to, że nowe miejsce, tak jak nasze centrum konferencyjne na Mokotowie, które zyskało szerokie grono lojalnych klientów i jest rozpoznawalnym miejscem na eventowej mapie Warszawy, będzie dużym sukcesem - powiedziała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×