Tu jesteś:

Nowy Sezam z decyzją o warunkach zabudowy

Nowy Sezam

BBI Development NFI S.A. posiada wykonalną decyzję o warunkach zabudowy dla swojej inwestycji i w najbliższym czasie wystąpi o pozwolenie na budowę.

Inwestor uzyskał wszystkie wymagane akceptacje od Zarządu Transportu Miejskiego, spółki Metro Warszawskie, konsorcjum AGP Polska (wykonawcy II linii metra) oraz spółki ILF (projektanta II linii metra dla projektu budowlanego budynku Nowy Sezam). Nowy Sezam będzie pierwszym obiektem w Warszawie, który umożliwi bezpośrednie przejście z wnętrza budynku  na peron metra ( stacja Metro Śródmieście).

BBI Development NFI wspólnie z WSS Społem przygotowuje realizację 10-piętrowego budynku z trzema kondygnacjami podziemnymi. Inwestycja powstanie w miejscu obecnego domu handlowego Sezam, na działce o powierzchni 2 920 mkw., przy ul. marszałkowskiej.

Wewnątrz budynku znajda się sklepy io powierzchnie biurowe. Lokale usługowe I gastronomiczne zostały zaprojektowane na kondygnacjach -1, 0 i +1. Dwa najniższe podziemne poziomy zostaną przeznaczone na parking na 112 miejsc.

Obiekt będzie miał ponad 41 m. wysokości. Łącznie zaoferuje 13,5 tys. Mkw. powierzchni użytkowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×