Tu jesteś:

Nowe zezwolenie na działalność w SSE „Starachowice”

SSE „Starachowice” S.A. udzieliła nowego zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” spółce Vidacolor.

Vidacolor Sp.zo.o jest producentem wyrobów ceramicznych. Płytki ścienne i podłogowe wytwarzane są w oparciu o włoskie urzadzenia i technologie, z polskich surowców i pod kierunkiem krajowych specjalistów. Inwestor będzie prowadził działalność polegającą na produkcji fryt typu print I angob oraz pobiałek, utworzeniu ośrodka badawczo-rozwojowego dla branży ceramicznej (technologia do produkcji płytek, dachówek, okładzin zewnętrznych). Dodatkową działalnością będzie współpraca z firmami z branży ceramicznej, głównie pod kątem opracowywania technologii barwienia mas i przygotowywania barwników oraz szkliw a także magazynowanie i przechowywanie półproduktów dla przemysłu ceramicznego.

Przedsiębiorstwo planuje zainwestować do końca 2014r. co najmniej 1mln zł I zatrudnić co najmniej 6 nowych pracowników. Zakończenie nowej inwestycji jest planowane do 31 marca 2015r.

Źródło: PAIiIZ

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×