Tu jesteś:

Nowa rada nadzorcza Marvipolu

Od 4 stycznia Marvipol ma nową radę nadzorczą. Z zasiadania w niej zrezygnowali: przewodniczący rady Marian Nizio,  jego żona – Ewa Nizio oraz Claudia Książek – żona drugiego współzałożyciela spółki.

Nowym przewodniczącym rady został Aleksander Chłopecki. Do składu organu nadzoru spółki powołani tez zostali nowi członkowie: Wiesław Mariusz Różacki, Konstanty Grzegorz Malejczyk oraz Jacek Wojciech Jonak. Kandydatem do zasiadania w radzie był też Tomasz Andryszczyk – były rzecznik stołecznego ratusza. Nie będzie on jednak zasiadał w radzie. W oświadczeniu przesłanym serwisowi PRoto.pl Andryszczyk napisał: Propozycja wejścia do rady nadzorczej Marvipol SA to dla mnie duże wyróżnienie. Bardzo interesuje mnie specyfika rynku nieruchomości i zarządzania firmą developerską. Uznałem jednak, że jeszcze nie czas na pracę w organach nadzoru. Obecnie koncentruję się na rozwoju agencji Primo Corporate Advisory i w związku z tym chcę zachować maksymalną niezależność i bezstronność .

W październiku 2012 r. do rady nadzorczej Marvipolu dołączył Cezary Kozanecki – założyciel spółki Synektik oraz wiceprzewodniczącego rady w organach statutowych Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych Polmed.

Według oficjalnych informacji Marvipolu, zmiany w składzie i strukturze rady nadzorczej mają sprawić by spółka stała się bardziej atrakcyjna dla banków, inwestorów i kontrahentów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×