Tu jesteś:

Nowa powierzchnia konferencyjno-targowa w Warszawie

W domEXPO Warszawa powstanie powierzchnia konferencyjno-wystawiennicza na łącznej powierzchni 12,5 tys. mkw. Największa sala konferencyjna w ustawieniu teatralnym pomieści 2100 osób, a całe piętro konferencyjne 2650 osób.

Centrum domEXPO powstaje przy skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej i ul. Modlińskiej, naprzeciwko węzła komunikacyjnego na Żeraniu. Otwarcie Centrum planowane jest na 2015 r.

Powierzchnia użytkowa parteru (hala + foyer) to ok. 7 000 mkw., a 8 000 mkw. łączenie z pełnym zapleczem technicznych. Strefa eventowa przeznaczona dla organizatorów różnego rodzaju wydarzeń znajduje się na poziomie parteru oraz na poziomie +1, gdzie powstanie sześć sal konferencyjnych o powierzchni 2,6 tys. mkw. Wokół centrum dostępne będą darmowe parkingi na 1200 miejsc.

Centrum domEXPO Warszawa powstaje na terenie hal byłej żerańskiej fabryki samochodów osobowych. Dawne magazynowe budynki byłej FSO przy ulicy Modlińskiej 4 są obecnie remontowane i rewitalizowane. Projekt architektoniczny wykonała pracownia Tremend.

Powierzchnia użytkowa domEXPO wyniesie 55 tys. mkw. Dawna hala magazynowa zostanie podzielona na dwie części: ekspozycyjną oraz eventowo-konferencyjną, w której dobudowana będzie antresola z salami bankietowo-konferencyjnymi mogącymi pomieścić do 1500, a na I piętrze do 2650 osób. Znajdować się tutaj będzie również 6 tys. mkw. przeznaczone na ekspozycje czasowe na poziomie ‘0’. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 11 hektarów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×