Tu jesteś:

Nowa inwestycja w SSE Euro-Park Mielec

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wydała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności w SSE Euro-Park Mielec. Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift-Service uruchomi w Podstrefie Lublin zakład produkcyjny, w którym zatrudnienie znajdzie co najmniej 10 osób. Wartość inwestycji wynosi 17 mln zł.

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift-Service planuje uruchomić produkcję dźwigów osobowych ze sterowaniem mikroprocesorowym układu napędowego drzwi kabinowych z silnikiem BLDC. W ramach projektu planowany jest zakup działki, budowa zakładu oraz jego wyposażenie w maszyny i urządzenia niezbędne do uruchomienia produkcji.

Firma ma swoją siedzibę w Lublinie, została założona w 1991 roku. Spółka zajmuje się projektowaniem wszystkich rodzajów dźwigów, produkcją nowych urządzeń, modernizacją i wymianą urządzeń istniejących, montażem oraz udziałem w odbiorach UDT.

Zezwolenie dla Lift-Service jest 24 zezwoleniem na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie SSE Euro-Park Mielec wydanym w 2013 r. przez ARP S.A. Łączna liczba wydanych zezwoleń od początku funkcjonowania strefy wynosi 255.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×