Tu jesteś:

Nominacje w konkursie Top Woman in Real Estate

Jury konkursu Top Woman in Real Estate wyłoniło grupę 34 finalistek w ośmiu kategoriach oraz pięć firm ubiegających się o tytuł Pro-Woman Company of the Year. Teraz czas na głosowanie online, które potrwa do 3 maja 2018 r. 

13-osobowe jury, któremu przewodniczył Pan Jacek Wachowicz, Prezes Zarządu Immobel, reprezentujące najsilniejsze podmioty rynku nieruchomości, wybrało krótką listę kandydatek w kategoriach:

  • Business management, Innovation, 
  • Business support, 
  • Commercial sales, 
  • Residential sales, 
  • Activities for green building, 
  • Journalism, 
  • Architecture and design. 

W każdej kategorii nominowano 4-6 osób, spośród których komisja oceniająca wyłoni następnie nazwiska zwyciężczyń w poszczególnych grupach.  Dyskusje jury, w skład którego wchodzą kobiety i mężczyźni, oparte były na kryteriach publikowanych na stronach organizatora Konkursu. Szczegółowe informacje o nominowanych paniach znajdują się tutaj: topwoman.pl/shortlist/

Wszystkie panie wybrane przez jury mają teraz szansę na zdobycie tytułu Personality of the Year. Tytuł przyznają internauci w otwartym głosowaniu na stronie topwoman.pl/glosowanie. Zachęcamy wszystkich Państwa do oddania swojego głosu, aby docenić i uhonorować te osoby, które swoim dorobkiem, pomysłowością i charyzmą przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku nieruchomości. 

Uroczyste podsumowanie Konkursu będzie mieć miejsce podczas gali Top Woman in Real Estate, która odbędzie się 11 maja 2018 o godz. 19.00 w hotelu InterContinental Warszawa. Jury ogłosi wówczas nazwiska zwyciężczyń poszczególnych kategorii, wynik głosowania online na osobowość roku, a także nazwę najlepszej firmy z branży nieruchomości, doceniającej profesjonalizm oraz rolę kobiet w rozwoju biznesu. 

Przypomnijmy, że konkurs Top Woman in Real Estate narodził się z chęci wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier. Konkurs jest wspólną inicjatywą liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych, takich jak Ladies First, OSWBZ czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić za najlepsze osiągnięcia. 

Zagłosuj teraz: topwoman.pl/glosowanie

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×