Tu jesteś:

Mostostal Warszawa zaczyna zwolnienia grupowe, zwolni ok. 620 osób

Mostostal Warszawa, z uwagi na trudną sytuację branży budowlanej i konieczność dostosowania wielkości zatrudnienia do ilości kontraktów, rozpoczął zwolniena grupowe. Do kwietnia przyszłego roku firma zwolni ok. 620 pracowników – poinformowała w komunikacie.

Mostostal Warszawa przekazał już informację o zwolnianiach organizacjom związkowym, działającym w firmie. - Rozwiązanie umów o pracę planowane jest do 30 kwietnia 2014 r. i dotyczyć będzie grupy pracowników nie większej niż 620 osób – poinformowała firma w komunikacie giełdowym. Ta liczba wynika z konieczności dostosowania wielkości zatrudnienia do ilości kontraktów, które znajdują się obecnie w portfelu zamówień spółki. Może ona ulec zmniejszeniu, jeśli Mostostal Warszawa pozyska kolejne zlecenia bądź jeśli dostanie zgodę w sprawie realizacji kontraktu na budowę bloków energetycznych w Opolu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×