Tu jesteś:

Mirbud dostanie ponad 30 mln zł za rozbudowę Areny Ostróda

Mirbud podpisał kontrakt na realizację II etapu inwestycji  Arena Ostróda Centrum Targowo – Konferencyjne Warmii i Mazur. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Demuth Alfa. Wartość umowy to 30,4 mln zł brutto.

Mirbud rozbuduje centrum konferencyjne w Ostródzie o dodatkową halę o powierzchni użytkowej przekraczającej 21 tys. mkw.  W ramach projektu zostanie także wybudowany łącznik, pełniący funkcje reprezentacyjne. Po zakończeniu  inwestycji powstanie jedno z największych w Polsce Wschodniej centrum targowo - konferencyjne (po zakończeniu obu etapów inwestycji 42 tys.mkw. powierzchni wystawienniczej) umożliwiające organizowanie imprez o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Całkowita wartość projektu to 85,5 mln zł, z czego prawie 41 mln zł stanowi dotacja z unijnego Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Na zrealizowanie zadania Mirbud ma czas do końca października 2014 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×