Tu jesteś:

Mind Progress Group nowym członkiem PRCH

Agencja marketingu zintegrowanego Mind Progress Group dołączyła do Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH), największej organizacji w branży retail, wspierającej rozwój firm i profesjonalistów działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce. Tym samym agencja znalazła się w gronie ponad  200 firm zrzeszonych w stowarzyszeniu.

Mind Progress Group to największa agencja marketingu zintegrowanego w Polsce południowo-zachodniej. - Realizujemy działania z zakresu badań marketingowych, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni głównie dla klientów z branży retail - wyjaśnia Marcin Budzyński, Business Development Director w agencji Mind Progress Group - Zależy nam na promowaniu najlepszych praktyk w branży i budowie pozytywnego wizerunku centrów handlowych, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do stowarzyszenia - dodaje Budzyński.

Aktualnie agencja kompleksowo obsługuje 15 galerii i centrów handlowych na terenie całej Polski. Od kwietnia 2014 roku posiada swój oddział w Warszawie. W skład firmy wchodzi ponad 40 specjalistów, posiadających doświadczenie w realizacji projektów marketingowych. Mając niezbędną wiedzę, znajomość narzędzi i praktyk komunikacyjnych, tworzą oni skuteczne rozwiązania, które dostarczają centrom handlowym określoną wartość w postaci skutecznych działań nastawionych na efekt - zarówno ten mierzalny, jak i praktyczny.

Polska Rada Centrów Handlowych stowarzyszeniem not-for-profit. Istnieje od 2003 roku. Misją organizacji jest wspieranie rozwoju firm i profesjonalistów działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, a także promocja pozytywnego wizerunku branży centrów i ulic handlowych. To największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą retail.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×