Tu jesteś:

Metropolitan Investment inwestuje w nowe lokalizacje

Metropolitan Investment nabył w pakiecie trzy nowe nieruchomości pod inwestycje. Kolejne projekty spółka zrealizuje w Siedlcach, Ostrowie Wielkopolskim i na warszawskim Wawrze. Powierzchnia zakupionych gruntów to łącznie niemal 4,7 ha, a powierzchnia planowanego GLA w ich ramach wyniesie blisko 12 000 mkw.  

Nabyte w Ostrowie Wielkopolskim i na warszawskim Wawrze grunty zostaną wykorzystane pod budowę retail parków. Inny będzie natomiast charakter inwestycji w Siedlcach. W jej ramach powstanie obiekt łączący przestrzeń retail i biurową. 

Spółka podpisała umowy przedwstępne dotyczące nowych gruntów i finalizuje etap podpisania umów sprzedaży wraz z którymi stanie się właścicielem nieruchomości. Transakcja dotyczy trzech lokalizacji, które zostaną zakupione w pakiecie. 

Projekt w Siedlcach zostanie zrealizowany w lokalizacji, której granice wytyczają ulice: Armii Krajowej, Sienkiewicza i Świętojańska. Powierzchnia GLA w ramach obiektu będzie wynosić 1 680  mkw., a powierzchnia biurowa 4 000 mkw. W Ostrowie Wielkopolskim powstanie obiekt przy ulicy Dworcowej z powierzchnią GLA 3 800 mkw. Atutem inwestycji będzie przede wszystkim lokalizacja. Obiekt znajdować się będzie na terenie obecnego dworca PKS i w pobliżu dworca PKP. Poza tym lokal będzie się mieścić w okolicy głównej ulicy handlowej oraz osiedli mieszkaniowych. Trzeci projekt zostanie zrealizowany na warszawskim Wawrze przy ulicy Bysławskiej. Powierzchnia tego obiektu obejmować będzie ponad 6 500 mkw. GLA.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×