Tu jesteś:

Marvipol stawia na mieszkaniówkę

Sławomir Horbaczewski, wiceprezes Marvipolu

Prowadzimy równolegle rozmowy dotyczące sprzedaży lub leasingu Prosta Tower. O tym, na które rozwiązań się zdecydujemy przesądzi rachunek ekonomiczny – mówi Sławomir Horbaczewski, wiceprezes Marvipolu.

Oczekujemy, że wycena nieruchomości na potrzeby transakcji będzie co najmniej równa wartości księgowej nieruchomości, wynoszącej na koniec III kw. ponad 100 mln zł. Obecnie prawie całość biurowca jest skomercjalizowana.
Decyzja o zbyciu Prosta Tower, jak poszukiwania kupca na grunt przy ul. Pasymskiej, na którym może zostać zrealizowany projekt biurowy lub handlowy wpisuje się w plan skoncentrowania działalności deweloperskiej Grupy Marvipol na rynku mieszkaniowym. Projekt Prosta Tower był odstępstwem od reguły, chcemy pozostać deweloperem mieszkaniowym, w tym segmencie rynku mamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na osiągane  rezultaty.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×