Tu jesteś:

Marvipol robi krok w stronę Central Parku

Verbis Gamma, spółka z grupy kapitałowej Marvipolu, sprzedała prawo użytkowania wieczystego 11,1 ha gruntu przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Nabywcą jest spółka Marvipol Property, również należąca do grupy giełdowego dewelopera. Wartość transakcji to 141 mln zł netto.

Spółka Marvipol Propety sfinansowała zakup z pożyczki udzielonej przez Marvipol. Nieruchomość przy ul. Kłobuckiej 8 na warszawskim Ursynowie ma powierzchnię 11,1 ha. Deweloper planuje wybudować na niej jedną ze swoich największych inwestycji – osiedle mieszkaniowe Central Park Ursynów. W pierwszym etapie powstanie 5 budynków, w których znajdzie się 855 mieszkań i 55 lokali usługowych o łącznej powierzchni 48,2 tys. mkw. Jesienią wybrany zostanie generalny wykonawca, a oddanie do użytkowania tego etapu jest przewidziane na koniec 2015 r. Docelowo w rejonie ul. Kłobuckiej i Wyczółki, na terenach przylegających do toru wyścigów konnych,  powstanie mini miasteczko z własną infrastrukturą, w którym znajdzie się ponad 2 tys. mieszkań zlokalizowanych w 23 budynkach. Realizacja całej inwestycji przewidziana jest na około 5-7 lat.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×