Tu jesteś:

MARS FIZ z pięcioma inwestycjami na targach w Cannes

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów nieruchomości MIPIM w Cannes, MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przedstawi aż pięć inwestycji.

Wszystkie projekty realizowane są przez spółki deweloperskie, których Fundusz jest głównym akcjonariuszem. Pierwszą inwestycją prezentowaną podczas targów będzie ultranowoczesny biurowiec  Nowy Świat 2.0. Nieruchomość powstaje przy ul. Nowy Świat. Będzie to pięciopiętrowy, przeszklony budynek biurowo-usługowy o powierzchni ponad 4 tys. mkw. z częścią handlową i garażem podziemnym na ok. 160 miejsc. Unikalna bryła budynku, z charakterystycznym łukiem, tworzyć będzie przestrzeń, która zostanie zaadaptowana na mały miejski plac. W biurowcu zostaną zastosowane innowacyjne rozwiązania minimalizujące zużycie energii i wody. Inwestycja realizowana przez Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat zostanie oddana do użytku w II kw. 2015 r.

EQlibrium to drugi biurowiec, który zostanie zaprezentowany na MIPIM - powstanie na warszawskiej Woli. Budynek będzie składał się z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, oferując łącznie 9788 mkw. powierzchni biurowej i usługowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 140 miejscami parkingowymi. Biurowiec klasy A  będzie gotowy na przyjęcie najemców w I poł. 2016 r. EQlibrium to pierwszy w pełni samodzielny projekt deweloperski Grupy Waryński

– Nowy Świat 2.0 i EQlibrium to dwie nasze flagowe inwestycje biurowe. Z dumą zaprezentujemy je podczas największego wydarzenia branży nieruchomości. Nie ma bowiem w Europie lepszego miejsca na przedstawienie oferty inwestycyjnej MARS FIZ, jak Cannes i Monachium. Uczestnictwo w tych prestiżowych targach to dla nas doskonała okazja do zapoznania międzynarodowych inwestorów z naszymi realizacjami, a także nawiązania wartościowych kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi – mówi Tomasz Lewandowski, Dyrektor Zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych, które zarządza funduszem MARS FIZ.

Kolejnymi projektami, które MARS FIZ zaprezentuje podczas targów będą inwestycje mieszkaniowo-biurowe realizowane na warszawskiej Woli - Stacja Kazimierz oraz Nasza Wola . W ramach projektu Stacja Kazimierz powstanie nowoczesny kompleks, oferujący łącznie 45 tys. mkw. powierzchni użytkowej oraz 700 miejsc parkingowych. Inwestycja obejmuje budowę 650 mieszkań. Projekt realizuje Grupa Waryński wspólnie z partnerem branżowym - firmą Polnord. Nasza Wola to nowoczesny zespół budynków w którym znajdzie się 811 mieszkań oraz 788 miejsc parkingowych. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie ponad 51 tys. mkw. Nasza Wola to wspólny projekt mieszkaniowo-biurowy Grupy Waryński i spółki Dantex.

Ostatnim z projektów, przedstawionych na targach w Cannes będzie Gdynia Waterfront.  Grunt inwestycyjny należący do Stoczni Nauta jest jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów w Gdyni. Koncepcja architektoniczna zakłada realizację zabudowy usługowej, mieszkaniowej i biurowej. Obecnie MARS FIZ prowadzi rozmowy zmierzające do wyłonienia nabywcy gruntów lub partnera do wspólnej realizacji inwestycji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×