Tu jesteś:

Lubińska firma ma swoją ulicę w Świnoujściu

Aleja Interferie

Miejscy radni zdecydowali, że ulica Plażowa w Świnoujściu zmieni nazwę na… Aleję Interferie.

Skąd taka hojność rajców miasta? Trakt łączący plażę z  jedną z głównych ulic spacerowych miasta został wybudowana przez spółkę razem z hotelem Interferie Medical SPA.  –  Uznałem, że jeśli taki wniosek wpłynął, powinniśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom – tłumaczy Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia.

 – Cieszy nas ta decyzja – nie ukrywa  z kolei zadowolenia Cezary Pacamaj, dyrektor Interferie Medical SPA w Świnoujściu. – Nasz hotel na stałe wpisał się w krajobraz i życie miasta. Powstało nie tylko luksusowe SPA, ale także urokliwy nadmorski deptak, z którego z ogromną chęcią korzystają turyści i sami mieszkańcy – przekonuje.

Hotel Interferie Medical SPA został otwarty na przełomie 2011 i 2012 r., a Aleję Interferie oddano do użytku 1 maja 2013 r. Interferie z siedzibą w Lubinie to działająca od 20 lat spółka branży turystycznej. Sieć ma w całym kraju hotele i ośrodki wypoczynkowe z bazą leczniczą, rekreacyjną i sportową. Sieć ma łącznie 1500 miejsc noclegowych nad morzem i w Sudetach. W ciągu ostatnich 20 lat ośrodki i hotele Inteferie S.A. przyjęły 7 mln gości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×