Tu jesteś:

LS Tech-Homes z 3 kontraktami

LS Tech-Homes S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała 3 protokoły negocjacyjne z kontrahentami z Niemiec. Całkowita wartość potencjalnych kontraktów Emitenta wynosi ponad 9 mln EUR brutto.

Spółka w związku z prowadzonymi negocjacjami z trzema podmiotami z Niemiec podpisała protokoły negocjacyjne na wyprodukowanie, dostarczenie i zmontowanie domów modułowych wraz z niezbędną infrastrukturą. Zgodnie z nimi LS Tech-Homes S.A. będzie pełniła rolę generalnego wykonawcy inwestycji dotyczącej kompleksowej budowy domów mieszkalnych na sprzedaż w mieście Essen oraz na terenie Lipska, a także budowy obiektu w technologii modułowej na potrzeby kliniki w Berlinie. Łączna wstępna kwota wszystkich trzech kontraktów sięga 9,1 mln EUR brutto, a Spółka zamierza podpisać w najbliższym czasie ostateczne umowy na ich realizację.

LS Tech-Homes S.A. wypracowała w pierwszym półroczu 2017 r. zysk netto na poziomie ponad 4,7 mln zł przy przychodach netto ze sprzedaży wynoszących 16,5 mln zł. Spółka  przeprowadziła w tym roku z sukcesem 5 emisji obligacji i pozyskała z nich blisko 22,9 mln zł. Środki te zostaną wykorzystane na realizację zagranicznych kontraktów. Ekspansja zagraniczna jest jednym z głównych elementów strategii rozwoju Emitenta, a oferowana przez niego technologia wzbudza bardzo duże zainteresowanie na rynkach zagranicznych. LS Tech-Homes S.A. jest Spółką notowaną na rynku NewConnect od czerwca 2012 r. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×