Tu jesteś:

LCP kupiło nowe nieruchomości

Retail Park Trzcianka

W lipcu i sierpniu 2018 Grupa LCP Properties Sp. z o.o. podpisała umowy ostateczne zakupu czterech obiektów handlowych zlokalizowanych w Polsce.

Na zakupiony od dwóch kontrahentów portfel składają się dwie Biedronki w Tarnowskich Górach i Sosnowcu oraz dwa retail parki w Trzciance i Nisko. Łączna powierzchnia zakupionych nieruchomości to 16 615 mkw. Oprócz Biedronki najemcami portfela są znane sieciowe firmy takie jak: CCC, Rossmann, Hebe, Pepco, Neonet czy KS Sport. 

To już kolejne transakcje sfinalizowane przez LCP w 2018 roku. Obecnie w portfelu firma ma 43 nieruchomości w całej Polsce. 

LCP Properties Sp. z o.o., oddział Grupy London & Cambridge Properties Ltd (LCP) inwestuje w Polsce od 2005 roku i pozostaje jednym z najbardziej stabilnych inwestorów sektoru nieruchomości komercyjnych. Inwestuje w nieruchomości handlowe (głównie retail parki i wolnostojące obiekty typu supermarket) oraz obiekty magazynowo-produkcyjne. www.lcp.pl 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×