Tu jesteś:

LC Corp: nowa strategia dla Sky Tower, komercjalizacja w toku

Sky Tower, Wrocław

Spółka Leszka Czarneckiego planuje wdrożyć nową strategię dla swojej flagowej inwestycji oraz położyć większy nacisk na skuteczniejszą komercjalizację obiektu.Aktualnie wynajęte jest 77 proc. powierzchni handlowej oraz 72 proc. powierzchni biurowej.

W komunikacie spółki czytamy m. in. że, "planowane jest wdrożenie strategii optymalizacji kosztów oraz synergii z posiadanym przez Grupę LC Corp we Wrocławiu budynkiem handlowo - biurowo - usługowym o nazwie Arkady Wrocławskie, co w ocenie spółki powinno doprowadzić do maksymalizacji wyników operacyjnych w kilkuletniej perspektywie czasowej."

W ocenie spółki, aktualnie realizowany poziom czynszów powierzchni handlowej w Sky Tower odbiega od obecnego rynkowego poziomu czynszów we Wrocławiu, w tym również od poziomu czynszów w zarządzanym przez LC Corp obiekcie Arkady Wrocławskie położonym w bliskim sąsiedztwie Sky Tower. Spółka wytłumaczenia szuka w tym, iż komercjalizacja budynku Sky Tower przebiegała w trudnym dla rynku nieruchomości komercyjnych okresie, w czasie spowolnienia gospodarczego i spadku nastrojów konsumenckich

W komunikacie może przeczytać też, żę deweloper zakłada komercjalizację zarówno powierzchni biurowej jak i handlowej na poziomie 95 proc. do końca 2015 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×