Tu jesteś:

Krzysztof Brzeziński powołany na prezesa Gant Development

Rada nadzorcza Gant Development odwołała Krzysztofa Brzezińskiego z funkcji członka zarządu i powołała na stanowisko nowego prezesa – podała spółka w komunikacie.

Krzysztof Brzeziński został nowym prezesem z dn. 6 kwietnia. Wcześniej odpowiadał za Pion Controllingu, IT i Zarządzanie Nieruchomościami. Z Gant Development był związany od 2009 r. W zeszłym tygodniu z  funkcji prezesa grupy zrezygnował Karol Antkowiak, który dostał z kolei nominację na członka rady nadzorczej. Pod koniec marca spółka podpisała z instytucjami finansowymi ramowe porozumienie, które dotyczy restrukturyzacji zadłużenia. Jego sygnatariusze objęli nową emisję obligacji spółki na 29,15 mln zł i przesunęli wymagalność należnych im płatności do końca maja tego roku.

Gant Development jest holdingiem kilkudziesięciu spółek, prowadzących działalność deweloperską i budowlaną, jest obecny w siedmiu dużych miastach Polski.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×