Tu jesteś:

Komornik sprzedaje działkę na krakowskich Bronowicach

Komornik Sądowy w Krakowie wystawia na sprzedaż blisko pół hektara gruntu położone przy ul. Radzikowskiego.

Pierwsza licytacja odbędzie się w trybie uproszczonej egzekucji nieruchomości. Grunt o powierzchni 0,4565 ha trafi pod młotek z ceną wywoławczą nieco ponad 3,2 mln zł plus podatek VAT. Wartość nieruchomości została oszacowana na prawie 4,3 mln zł, czyli jedną czwartą więcej. Chętni muszą wpłacić wadium w wysokości pół mln zł najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji, która odbędzie się 25 kwietnia o godz. 10.00 w kancelarii komornika przy ul. Cystersów13a/1. Nieruchomość można obejrzeć 18 kwietnia o godz. 09.30, zbiórka zainteresowanych obok posesji przy ul. Radzikowskiego 117.

Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×