Tu jesteś:

Kolejny projekt Grupy Jaguar S.A.

Grupa Jaguar S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem nieruchomościami gruntowymi, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, otrzymała informację o uzyskaniu warunków zabudowy i podziału dla posiadanego terenu położonego w miejscowości Zdrada w gminie Puck. Emitent ma zamiar zbudować w tym kompleksie domy.

Na podstawie decyzji wydanej przez Gminę Puck zmienione zostało przeznaczenie posiadanego przez Spółkę gruntu z rolnego na budowlany. Zwiększeniu uległa również wartość wyceny tej nieruchomości z poziomu 791 tys. zł do 2,143 mln zł. Grupa Jaguar S.A. zrealizowała już inwestycję obejmującą 36 działek, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie gruntu w Zdradzie. Emitent przewiduje, że przeprowadzenie kolejnego projektu inwestycyjnego będzie miało istotny wpływ na jego wyniki finansowe w kolejnych kwartałach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×