Tu jesteś:

Kolejny deweloper na drodze do upadłości

Kolejny wrocławski deweloper boryka się z problemami finansowymi. Do sądu wpłynęły wnioski o upadłość firmy As-Bau S.A. – poinformowała Gazeta Wyborcza.

Sąd potwierdził, że złożone zostały dwa wnioski o upadłość: jeden pochodzi od jednego z wierzycieli, drugi od samej spółki. – Pierwszy z nich jest wnioskiem o upadłość likwidacyjną – mówi Jarosław Horobiowski, przewodniczący wydziału upadłościowego w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej.
Sąd rozpozna sprawę w najbliższą środę. Na razie ustanowił tymczasowego nadzorcę, który do czasu rozstrzygnięcia zarządza jej majątkiem. – Działalność spółki została zawieszona do dnia wydania postanowienia w przedmiocie upadłości. Biuro będzie nieczynne do odwołania – poinformowała spółka As-Bau w komunikacie.

AS-Bau S.A. działa głównie na wrocławskim rynku od 1998 r. W ciągu 14 lat firma zrealizowała kilkanaście inwestycji mieszkaniowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×