Tu jesteś:

Kolejna inwestycja w SSE Euro-Park Mielec

7 sierpnia 2013 r. ARP wydała zezwolenie dla ABM Greiffenberger Polska na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Lublin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Firma zainwestuje ponad 21 mln zł i zatrudni 109 pracowników.

ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. została utworzona przez ABM Greiffenberger (AG) w celu realizacji nowego projektu inwestycyjnego na terenie SSE Euro-Park Mielec. Podstawowym przedmiotem działalności spółki będzie produkcja komponentów do silników elektrycznych oraz ich montaż w kompletne systemy napędowe. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2014 r.

Jest to 18 zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej wydane w 2013 r. na terenie SSE Euro-Park Mielec. Liczba wydanych zezwoleń ogółem od początku funkcjonowania strefy wynosi 249. W ramach udzielonych w bieżącym roku zezwoleń przedsiębiorcy zadeklarowali nakłady inwestycyjne w wysokości 263,8 mln zł oraz utworzenie 445 nowych miejsc pracy.

Źródło: ARP

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×