Tu jesteś:

Kolejna działka do wzięcia w Warszawie

Warszawski magistrat ogłosił przetarg na działkę niezabudowaną przy ul. Twórczej na Białołęce. Cena wywoławcza to 4,7 mln zł netto.

Działka o powierzchni 9,5 tys. mkw. objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego rejonu Grodzisk.

Nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej, dla którego obowiązuje przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna wraz z usługami lokalnymi z zakresu; handlu, usług bytowych i publicznych.

Jednocześnie dla terenu, na którym znajduje się działka, opracowywany jest projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Brzeziny. Zgodnie z ustaleniami projektu planu działka zlokalizowana jest na terenie, dla którego przeznaczeniem podstawowym jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi obiektami i elementami zagospodarowania. Przeznaczeniem dopuszczalnym są usługi nieuciążliwe (wbudowane w parterze budynków mieszkalnych), przy czym maksymalny udział powierzchni usługowej wynosi do 40 proc. całkowitej powierzchni użytkowej na terenie działki budowlanej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×