Tu jesteś:

Knight Frank doradza wydawcy Rzeczpospolitej

Koncepcja przygotowana przez KCI Development

Knight Frank został wybrany przez Grupę Gremi na doradcę i pośrednika przy sprzedaży działek położonych w Krakowie w dzielnicy Krowodrza. Łączna powierzchnia oferowanych gruntów to około 8,5 ha. Działki mogą być wykorzystane zarówno pod budowę obiektów biurowych, jak i mieszkalnych.

Bezpośrednio zleceniodawcą są firmy KCI Krowodrza Sp. z o.o. i KCI Development Sp. z o.o., należące do prowadzącej działalność inwestycyjną Grupy Gremi, kontrolowanej przez Grzegorza Hajdarowicza.

 Zgodnie ze wstępną koncepcją architektoniczną, na zbywanych działkach mogą być wybudowane biura o łącznej powierzchni około 50 tys. mkw. oraz mieszkania o powierzchni użytkowej około 80 tys. mkw., czyli w sumie 1,6 tys. mieszkań o powierzchni 50 mkw.

Wystawione na sprzedaż działki są położne w obrębie ulic: Wrocławskiej, Racławickiej i Poznańskiej w dzielnicy Krowodrza w Krakowie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×