Tu jesteś:

Knight Frank będzie zwiększać zatrudnienie

– Nasze oddziały na całym świecie planują wzrost liczby pracowników o 15 proc. w okresie kolejnych trzech lat; co więcej, zgodnie z naszą globalną strategią, naszym celem jest osiągnięcie do 2017 roku przychodów  na poziomie 1 mld USD w całej  grupie – powiedział Alistair Elliott, starszy partner w Knight Frank oraz prezes  grupy.

Ostatnio Knight Frank ogłosił swoje wyniki finansowe za rok obrotowy, zakończony  31 marca 2013 r. Zysk brutto grupy wzrósł o 7 proc. do 102,7 mln GBP (2012 r.: 95,9 mln GBP) a przychody grupy wzrosły o 5 proc. do 350,0 mln GBP (2012 r.: 333,9 mln GBP).

– Centralnym punktem naszej strategii jest skupienie wysiłków na tym, co robimy najlepiej. W dalszym ciągu zamierzamy inwestować w najlepszych ludzi oraz koncentrować się na czterech globalnych obszarach usług: rynkach kapitałowych, pośrednictwie w zakresie nieruchomości biurowych, nieruchomościach mieszkalnych oraz wycenie nieruchomości w kluczowych lokalizacjach na świecie – powiedział Alistair Elliott.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×