Tu jesteś:

Kamień węgielny pod Angel Wawel w Krakowie

Kamień węgielny pod Angel Wawel

Wmurowano kamień węgielny pod budowę kompleksu Angel Wawel w Krakowie. Przedstawiciele inwestora, Angel Poland Group oraz generalnego wykonawcy podpisali uroczyście akt erekcyjny. Zgodnie z harmonogramem inwestycja zostanie oddana do użytku w 2015 r.

W ramach inwestycji Angel Wawel, dawny klasztor sióstr Koletek z XVI w. zostanie poddany całkowitej renowacji. W środku znajdzie się 220 apartamentów, z których większość będzie miała widok na Zamek Królewski. Do dyspozycji mieszkańców będą też podziemne miejsca parkingowe, SPA, basen, residence lounge, piwnica na wina oraz ogólnodostępna część handlowa. Generalnym wykonawcą obiektu jest Eiffage Polska Budownictwo, który pracuje pod nadzorem konserwatora zabytków. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2015 r. Całkowity koszt przedsięwzięcia to ok. 200 ml zł, a bankiem finansującym jest BRE Bank Hipoteczny.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×