Tu jesteś:

KCI sprzedaje działkę pod biurowiec w centrum Krakowa

Giełdowa spółka KCI wystawia na sprzedaż nieruchomość w centrum Krakowa, przeznaczoną w planie miejscowym m.in. pod biurowiec lub hotel.

Działka o powierzchni ponad 25,6 tys. mkw. znajduje się przy ul. Romanowicza na Zabłociu. Stoją na niej budynki magazynowo – biurowe z lat 70, o łącznej powierzchni użytkowej 24,5 tys. mkw. Grunt jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu Zabłocie. Przeznaczony jest pod centrum targowo – konferencyjne, obiekty biurowe lub hotelowe, gastronomię, inkubator przedsiębiorczości albo handel detaliczny. Plan miejscowy dopuszcza na tym terenie możliwość wybudowania do 55 tys. mkw. ppu. Zainteresowani mogą zasięgnąć informacji pod adresem mailowym inwestuj@kci.pl.

Spółka KCI zajmuje się projektami nieruchomościowymi i deweloperskimi.  Jest ściśle związana z Grupą Gremi. Dysponuje bogatym bankiem ziemi i prowadzi inwestycje w centrum Krakowa, jak choćby Kamienice herbowe czy projekty na terenie krakowskiego Zabłocia w pobliżu Muzeum Sztuki Współczesnej i Fabryki Schindlera. Po restrukturyzacji w 2010 r. zmieniła nazwę z Ponar S.A. na KCI.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×