Tu jesteś:

JR HOLDING S.A. rozbudowuje portfel nieruchomości

JR HOLDING S.A., spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., rozwija segment nieruchomości i dokonuje kolejnych transakcji w tym obszarze. W czerwcu bieżącego roku, grupa kapitałowa sprzedała Galerię Handlową Ramzes w Zielonej Górze, a w lipcu nabyła nową nieruchomość w Sosnowcu.

W sierpniu 2016 r. przychody grupy kapitałowej JR HOLDING S.A. z tytułu wynajmu nieruchomości komercyjnych wyniosły blisko 360 tys. zł. Narastająco, od początku tego roku wartość skonsolidowanych przychodów emitenta z wynajmu powierzchni w nieruchomościach należących do spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej wyniosła 3.178 tys. zł.

JR HOLDING S.A. zakończyła 2 kwartał 2016 r. zyskiem netto w wysokości blisko 4,6 mln zł. W pierwszym półroczu 2016 r. skonsolidowany zysk netto emitenta ukształtował się na poziomie 16,33 mln zł, a jego przychody finansowe sięgnęły 25,6 mln zł netto. Grupa Kapitałowa JR HOLDING S.A. wypracowała w 2015 roku skonsolidowany zysk netto w kwocie 5,64 mln zł przy przychodach netto ze sprzedaży wynoszących 4,58 mln zł. Emitent realizuje obecnie program skupu akcji własnych, na który przeznaczone zostały środki w wysokości do 5 mln zł.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×