Tu jesteś:

JR HOLDING S.A. realizuje nowe projekty inwestycyjne

JR HOLDING S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., rozbudowuje portfolio inwestycyjne o kolejne przedsięwzięcia biznesowe.

Emitent założył spółkę Palabra Sp. z o.o., w której objął 100 proc. udziałów. Została ona powołana w celu nabycia nieruchomości w Sosnowcu przy ul. Mieroszewskich. Zgodnie z podpisanym aneksem do przedwstępnej umowy nabycia tej nieruchomości całkowita wartość transakcji ma wynieść 9,84 mln zł brutto. Planowany zakup nieruchomości jest zgodny z przyjętą Strategią Rozwoju Spółki.

JR HOLDING S.A. aktywnie uczestniczy również w rozwijaniu spółki stowarzyszonej - StepCloser S.A., która zajmuje się promocją i rozbudową programu kart StepCloser. Podmiot rozpoczął już budowę sieci handlowców w największych polskich miastach: w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×