Tu jesteś:

JLL zajmie się zieloną certyfikacją

Jones Lang LaSalle rozszerza swoje portfolio usług z zakresu zrównoważonego budownictwa. Firma będzie przeprowadzać procesy certyfikacji BREEAM In-Use dla już istniejących obiektów handlowych, biurowych, przemysłowych oraz instytucji.

- W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie deweloperów, właścicieli i zarządców tzw. zielonymi rozwiązaniami wprowadziliśmy do naszej oferty również certyfikację BREEAM-In-Use dla wszystkich rodzajów obiektów już działających na rynku nieruchomości komercyjnych – powiedział Regina Gul, Senior Project Manager w Dziale Zarządzania Projektami JLL. - Tym samym, nasz zespół dostarcza pełen pakiet usług związanych z certyfikacją zarówno budynków istniejących, jak i tych na etapie projektu i realizacji.
BREEAM i LEED to dwa najbardziej znane wielokryterialne systemy certyfikacji na świecie. Ich celem jest zapewnienie precyzyjnych i jednakowych kryteriów oceny nieruchomości, pod kątem jej oddziaływania na środowisko naturalne. W procesie certyfikacji analizuje się między innymi takie parametry, jak zużycie energii i wody, emisja dwutlenku węgla czy zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×